Specjalno¶ć: s3EW



Komunikaty:

Przedmiot do wyboru:
Pedagogika czasu wolnego - prof. dr hab. Natalia Pobirchenko
Edukacja kulturalna - dr Małgorzata Buchla
s3EW1s3EW2
¦roda 2019-10-02
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC212Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC212
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-10-03
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
11:45-13:15Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30Sd (sem)Legenda2RóżneSd (sem)Legenda2Różne
18:45-20:15Sd (sem)dr hab. Wanda GrelowskaC123Sd (sem)dr hab. Wanda GrelowskaC123
Poniedziałek 2019-10-07
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
11:45-13:15Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-10-08
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102---
10:00-11:30Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC122Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC122
11:45-13:15Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
13:30-15:00Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
17:00-18:30Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
18:45-20:15------
¦roda 2019-10-09
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-10-10
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC126Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC126
13:30-15:00Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC123
15:15-16:45Sd (sem)dr Grażyna MaciakC123Sd (sem)dr Grażyna MaciakC123
17:00-18:30Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-10-14
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Pdw1 (ćw)prof. dr hab. Natalia PobirchenkoC122Pdw1 (ćw)prof. dr hab. Natalia PobirchenkoC122
15:15-16:45Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-10-15
s3EW1s3EW2
08:15-09:45---Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
10:00-11:30Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC122Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC122
11:45-13:15Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
17:00-18:30Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
18:45-20:15------
¦roda 2019-10-16
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-10-17
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
11:45-13:15Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC110Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30Sd (sem)Legenda4RóżneSd (sem)Legenda4Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda4RóżneSd (sem)Legenda4Różne
¦roda 2019-11-13
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-11-14
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
13:30-15:00Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC110
15:15-16:45Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30Sd (sem)Legenda5RóżneSd (sem)Legenda5Różne
18:45-20:15Sd (sem)dr hab. Wanda GrelowskaC110Sd (sem)dr hab. Wanda GrelowskaC110
Poniedziałek 2019-11-18
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1 (ćw)Legenda6RóżnePdw1 (ćw)Legenda6Różne
11:45-13:15Pdw1 (ćw)Legenda6RóżnePdw1 (ćw)Legenda6Różne
13:30-15:00Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
15:15-16:45Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-11-19
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
10:00-11:30Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherA36Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherA36
11:45-13:15Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
13:30-15:00Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
17:00-18:30Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
18:45-20:15------
¦roda 2019-11-20
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-11-21
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
11:45-13:15Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC110Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30Sd (sem)Legenda7RóżneSd (sem)Legenda7Różne
18:45-20:15Sd (sem)dr hab. Wanda GrelowskaC102Sd (sem)dr hab. Wanda GrelowskaC102
Poniedziałek 2019-11-25
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
10:00-11:30Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
11:45-13:15Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
13:30-15:00---Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-11-26
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
10:00-11:30Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC113Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC113
11:45-13:15Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
17:00-18:30Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
18:45-20:15------
¦roda 2019-11-27
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111Sd (sem)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-11-28
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
13:30-15:00Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC110
15:15-16:45Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30Sd (sem)Legenda5RóżneSd (sem)Legenda5Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda5RóżneSd (sem)Legenda5Różne
Poniedziałek 2019-12-02
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
11:45-13:15Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
13:30-15:00Pdw1 (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pdw1 (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-12-03
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102---
10:00-11:30Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherA36Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherA36
11:45-13:15Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
13:30-15:00Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
17:00-18:30Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
18:45-20:15------
¦roda 2019-12-04
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00---Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-12-05
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
11:45-13:15Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
15:15-16:45Sd (sem)Legenda8RóżneSd (sem)Legenda8Różne
17:00-18:30Sd (sem)Legenda9RóżneSd (sem)Legenda9Różne
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-12-09
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
11:45-13:15Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-12-10
s3EW1s3EW2
08:15-09:45---Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
10:00-11:30Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC123Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC123
11:45-13:15Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
17:00-18:30Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
18:45-20:15------
¦roda 2019-12-11
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00---Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45---Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-12-12
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
13:30-15:00Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC110Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
15:15-16:45Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30Sd (sem)Legenda10RóżneSd (sem)Legenda10Różne
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-12-16
s3EW1s3EW2
08:15-09:45---Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
10:00-11:30---Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
11:45-13:15Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
13:30-15:00Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-12-17
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102---
10:00-11:30Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherA36Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherA36
11:45-13:15Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
13:30-15:00Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
17:00-18:30Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
18:45-20:15------
¦roda 2019-12-18
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122---
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00---Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45---Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-12-19
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
11:45-13:15Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
15:15-16:45Sd (sem)Legenda11RóżneSd (sem)Legenda11Różne
17:00-18:30Sd (sem)Legenda5RóżneSd (sem)Legenda5Różne
18:45-20:15------
Wtorek 2020-01-07
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda12RóżneJo (wyk)Legenda12Różne
10:00-11:30Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC113Pzdospe (wyk)dr Kornelia HübscherC113
11:45-13:15Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC111Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
17:00-18:30---Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC111
18:45-20:15------
¦roda 2020-01-08
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122---
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113
15:15-16:45Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-01-09
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
13:30-15:00Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
15:15-16:45Mep (wyk)dr Grażyna MaciakA36Mep (wyk)dr Grażyna MaciakA36
17:00-18:30Sd (sem)Legenda10RóżneSd (sem)Legenda10Różne
18:45-20:15------
Poniedziałek 2020-01-13
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
11:45-13:15Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-01-14
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda12RóżneJo (wyk)Legenda12Różne
10:00-11:30Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
11:45-13:15Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
13:30-15:00Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
15:15-16:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
17:00-18:30Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102---
18:45-20:15------
¦roda 2020-01-15
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122---
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00---Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45---Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-01-16
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
11:45-13:15Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC102
15:15-16:45Sd (sem)Legenda11RóżneSd (sem)Legenda11Różne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2020-01-20
s3EW1s3EW2
08:15-09:45------
10:00-11:30Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
11:45-13:15Pdw1 (ćw)Legenda3RóżnePdw1 (ćw)Legenda3Różne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-01-21
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda12RóżneJo (wyk)Legenda12Różne
10:00-11:30Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC19Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102
11:45-13:15Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Pzdospe (ćw)dr Kornelia HübscherC102Epzm (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
¦roda 2020-01-22
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Wnzri¶ (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122---
10:00-11:30Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Mwfiez (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122Emzm (ćw)dr Aleksandra Adamska-OsadaC102
13:30-15:00Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113Emzm (wyk)dr Aleksandra Adamska-OsadaC113
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-01-23
s3EW1s3EW2
08:15-09:45Jo (wyk)Legenda1RóżneJo (wyk)Legenda1Różne
10:00-11:30Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mpztik (ćw)dr Marek KazimierowiczC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
13:30-15:00Mep (ćw)dr Grażyna MaciakC111Wuw (wt)mgr Tomasz KwokaC123
15:15-16:45Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113Mep (wyk)dr Grażyna MaciakC113
17:00-18:30Sd (sem)Legenda10RóżneSd (sem)Legenda10Różne
18:45-20:15------

SkrotNazwa
EmzmEdukacja muzyczna z metodyk±
MwfiezMetodyka wychowania fizycznego i edukacji zdrowotnej
LjoLektorat języka obcego
JoJęzyk obcy
MpztikMetodyka prowadzenia zajęć technicznych i komputerowych
WuwWarsztaty umiejętno¶ci wychowawczych
MepMetodyka edukacji przyrodniczej
SdSeminarium dyplomowe
Pdw1Przedmiot do wyboru 1
PzdospePraca z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych
EpzmEdukacja plastyczna z metodyk±
Wnzri¶Współpraca nauczyciela z rodzicami i ¶rodowiskiem
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC313
Jomgr Magdalena SzylarA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna Kowal-OrczykowskaC102
Sddr Grażyna MaciakC122
Sddr hab. Wanda GrelowskaC123
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw1prof. dr hab. Natalia PobirchenkoC122
Pdw1dr Małgorzata BuchlaC123
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna Kowal-OrczykowskaC102
Sddr hab. Wanda GrelowskaC110
Sddr Grażyna MaciakC122
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr hab. Wanda GrelowskaC110
Sddr Anna Kowal-OrczykowskaC111
Sddr Grażyna MaciakC122
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Pdw1prof. dr hab. Natalia PobirchenkoC102
Pdw1dr Małgorzata BuchlaC123
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr hab. Wanda GrelowskaC102
Sddr Anna Kowal-OrczykowskaC111
Sddr Grażyna MaciakC122
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Grażyna MaciakC102
Sddr hab. Wanda GrelowskaC123
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna Kowal-OrczykowskaC111
Sddr hab. Wanda GrelowskaC123
Legenda10
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna Kowal-OrczykowskaC111
Sddr Grażyna MaciakC122
Legenda11
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Grażyna MaciakC102
Sddr hab. Wanda GrelowskaC110
Legenda12
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA13
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraA16
Jomgr Magdalena SzylarA32