Specjalność: s3FPG



Komunikaty:

s3FPG1
Poniedziałek 2018-02-19
s3FPG1
08:15-09:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
10:00-11:30Bipf (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
11:45-13:15Af (sem)dr Paweł JóźwiakowskiC113
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-02-20
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apg (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Apg (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-02-22
s3FPG1
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC222
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-02-26
s3FPG1
08:15-09:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusA118
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusA118
11:45-13:15---
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-02-27
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
11:45-13:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-01
s3FPG1
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC222
10:00-11:30Bipf (wt)mgr Agnieszka KoryśC222
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-05
s3FPG1
08:15-09:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusC212
11:45-13:15---
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-06
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apg (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Apg (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-03-07
s3FPG1
08:15-09:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusC224
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-08
s3FPG1
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC222
10:00-11:30Bipf (wt)mgr Agnieszka KoryśA143
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-12
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bipf (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
11:45-13:15Af (sem)dr Paweł JóźwiakowskiV_WZI3
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-13
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apg (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Apg (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-03-14
s3FPG1
08:15-09:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusC224
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-15
s3FPG1
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC222
10:00-11:30Bipf (wt)mgr Agnieszka KoryśC225
11:45-13:15Bipf (wt)mgr Agnieszka KoryśC212
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-19
s3FPG1
08:15-09:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
10:00-11:30Bipf (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
11:45-13:15Af (sem)dr Paweł JóźwiakowskiC113
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-20
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apg (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Apg (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC221
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-03-21
s3FPG1
08:15-09:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusC224
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-22
s3FPG1
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC221
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-26
s3FPG1
08:15-09:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
10:00-11:30Bipf (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
11:45-13:15Af (sem)dr Paweł JóźwiakowskiC113
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-27
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apg (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Apg (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-03-28
s3FPG1
08:15-09:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusC224
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-05
s3FPG1
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC221
10:00-11:30Bipf (wt)mgr Agnieszka KoryśC226
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-04-09
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bipf (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
11:45-13:15Af (sem)dr Paweł JóźwiakowskiC113
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-10
s3FPG1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Apg (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Apg (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-04-11
s3FPG1
08:15-09:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusC224
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-12
s3FPG1
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC222
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-04-16
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bipf (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
11:45-13:15Af (sem)dr Paweł JóźwiakowskiC113
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-17
s3FPG1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Apg (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Apg (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-04-18
s3FPG1
08:15-09:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusC224
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-19
s3FPG1
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC222
10:00-11:30Bipf (wt)mgr Agnieszka KoryśC228
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-04-23
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-24
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apg (wyk)dr Leszek KędzierskiC125
11:45-13:15Apg (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-07
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bipf (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
11:45-13:15Af (sem)dr Paweł JóźwiakowskiC113
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-08
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-10
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bipf (wt)mgr Agnieszka KoryśC227
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-14
s3FPG1
08:15-09:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
10:00-11:30Bipf (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
11:45-13:15Af (sem)dr Paweł JóźwiakowskiC113
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-15
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-17
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bipf (wt)mgr Agnieszka KoryśC228
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-21
s3FPG1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Jo (ćw)Legenda1Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-22
s3FPG1
08:15-09:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
10:00-11:30---
11:45-13:15Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC125
13:30-15:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
SdSeminarium dyplomowe
BipfBudżetowanie i planowanie finansowe
AfAudyt finansowy
JoJęzyk obcy
ApgAnaliza projektów gospodarczych
PdPodatki dochodowe
PpolPodatki pośrednie oraz lokalne
KsipKontrola skarbowa i podatkowa
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA15
Jomgr Magdalena ArdeliC311
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC314