SpecjalnoŠ: s3GK



Komunikaty:

s3GK1(1)
Wtorek 2018-02-20
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00PgiD (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA118
15:15-16:45---
17:00-18:30PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
18:45-20:15---
Žroda 2018-02-21
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-02-22
s3GK1(1)
08:15-09:45Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC221
10:00-11:30Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC221
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-02-23
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (Šw)mgr in┐. Roman HojniakA218
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC222
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-02-27
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222
13:30-15:00PgiD (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA212
15:15-16:45---
17:00-18:30PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-03-02
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC125
10:00-11:30RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC125
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC125
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-06
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Žroda 2018-03-07
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-08
s3GK1(1)
08:15-09:45Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC221
10:00-11:30Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC221
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-03-09
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (Šw)mgr in┐. Roman HojniakA218
10:00-11:30RtiA (Šw)mgr in┐. Roman HojniakA218
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC227
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-13
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC226
13:30-15:00---
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
18:45-20:15PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
Žroda 2018-03-14
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
11:45-13:15RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-03-16
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
10:00-11:30RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC227
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-20
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PgiD (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA144
13:30-15:00PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA218
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
18:45-20:15---
Žroda 2018-03-21
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-22
s3GK1(1)
08:15-09:45Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC227
10:00-11:30Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC227
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-03-23
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC222
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-27
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC226
13:30-15:00---
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
18:45-20:15---
Žroda 2018-03-28
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
11:45-13:15RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-05
s3GK1(1)
08:15-09:45Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC227
10:00-11:30Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC227
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-04-06
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (Šw)mgr in┐. Roman HojniakA218
10:00-11:30RtiA (Šw)mgr in┐. Roman HojniakA218
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC227
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-10
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC226
13:30-15:00---
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30PgiD (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA213
18:45-20:15PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
Žroda 2018-04-11
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
11:45-13:15RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-04-13
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
10:00-11:30RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC227
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-17
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00PgiD (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA118
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
18:45-20:15---
Žroda 2018-04-18
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-19
s3GK1(1)
08:15-09:45Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC227
10:00-11:30Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC227
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-04-20
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC222
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-24
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC226
13:30-15:00---
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
18:45-20:15PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
Žroda 2018-04-25
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
11:45-13:15RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-04-27
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
10:00-11:30RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC227
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-08
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC226
13:30-15:00---
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
18:45-20:15PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
Žroda 2018-05-09
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-05-11
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
10:00-11:30RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC225
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-15
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00PgiD (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA118
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
18:45-20:15PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
Žroda 2018-05-16
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-17
s3GK1(1)
08:15-09:45Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC227
10:00-11:30Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC227
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-05-18
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (Šw)mgr in┐. Roman HojniakA218
10:00-11:30RtiA (Šw)mgr in┐. Roman HojniakA218
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC222
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-22
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC226
13:30-15:00---
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
18:45-20:15---
Žroda 2018-05-23
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
11:45-13:15RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-05-25
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
10:00-11:30RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC227
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-29
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00PgiD (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA118
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
18:45-20:15PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
Žroda 2018-05-30
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-06-05
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC226
13:30-15:00---
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
18:45-20:15PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA213
Žroda 2018-06-06
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15RtiA (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-06-08
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
10:00-11:30RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC227
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-06-12
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PgiD (lab)dr Marek Miedzi˝skiA218
13:30-15:00PgiD (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA118
15:15-16:45Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC226
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Žroda 2018-06-13
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-06-14
s3GK1(1)
08:15-09:45Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC221
10:00-11:30Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC221
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiA118
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiA118
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-06-15
s3GK1(1)
08:15-09:45RtiA (Šw)mgr in┐. Roman HojniakA218
10:00-11:30RtiA (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA118
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC226
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC222
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-06-18
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30Bsi (sem)dr in┐. Marcin MarkowskiC221
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in┐. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-06-19
s3GK1(1)
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevA118
13:30-15:00Sd (sem)dr Aleksander KlosowC221
15:15-16:45PwB (sem)prof. dr hab. in┐. Volodymir DragayevC222
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
PgiDProgramy graficzne i DTP
JaJŕzyk angielski
BsiBezpiecze˝stwo systemˇw informatycznych
RtiARysunek techniczny i AUTO-CAD
PwBPrzedmiot wybieralny B
SdSeminarium dyplomowe
MsiMetody sztucznej inteligencji
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC311
Jamgr Magdalena ArdeliC312