SpecjalnoŠ: s3GK



Komunikaty:

s3GK1
Poniedzia│ek 2024-02-12
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00PgiD (wyk) dr Aleksander KlosowC224
15:15-16:45Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiC125
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Žroda 2024-02-14
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszD16
18:45-20:15RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszD16
Czwartek 2024-02-15
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaC113
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda1R´┐Żne
15:15-16:45Sd (sem) dr Aleksander KlosowA32
17:00-18:30Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA143
18:45-20:15Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA143
Poniedzia│ek 2024-02-19
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA15
18:45-20:15Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA15
Wtorek 2024-02-20
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
17:00-18:30Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
18:45-20:15- --
Žroda 2024-02-21
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
17:00-18:30RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
18:45-20:15- --
Czwartek 2024-02-22
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pw (sem) dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Pw (sem) dr Aleksander KlosowD16
15:15-16:45Ja (Šw) Legenda2R´┐Żne
17:00-18:30Sd (sem) dr Aleksander KlosowA217
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2024-02-23
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
17:00-18:30PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15- --
Poniedzia│ek 2024-02-26
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
17:00-18:30Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
18:45-20:15Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
Wtorek 2024-02-27
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA143
18:45-20:15Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA143
Žroda 2024-02-28
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
18:45-20:15RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
Czwartek 2024-02-29
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pw (sem) dr Aleksander KlosowA15
11:45-13:15Pw (sem) dr Aleksander KlosowA15
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda3R´┐Żne
15:15-16:45Ja (Šw) Legenda3R´┐Żne
17:00-18:30Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA141
18:45-20:15Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA141
Pi▒tek 2024-03-01
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasC10
17:00-18:30RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasC10
18:45-20:15PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasC10
Poniedzia│ek 2024-03-04
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pw (sem) dr Aleksander KlosowA142
13:30-15:00Pw (sem) dr Aleksander KlosowA142
15:15-16:45Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA142
17:00-18:30Sd (sem) dr Aleksander KlosowA141
18:45-20:15- --
Wtorek 2024-03-05
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
17:00-18:30Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_09
18:45-20:15- --
Žroda 2024-03-06
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Bsi (p) mgr in┐. Marcin TraczA142
18:45-20:15Bsi (p) mgr in┐. Marcin TraczA142
Czwartek 2024-03-07
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:15-16:45Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA217
17:00-18:30Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA217
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2024-03-08
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
17:00-18:30RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Poniedzia│ek 2024-03-11
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00PgiD (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_40
15:15-16:45PgiD (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_40
17:00-18:30Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
18:45-20:15- --
Wtorek 2024-03-12
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
17:00-18:30Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
18:45-20:15Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
Žroda 2024-03-13
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
18:45-20:15RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
Czwartek 2024-03-14
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:15-16:45Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA217
17:00-18:30Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA217
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2024-03-15
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pw (sem) dr Aleksander KlosowA242
11:45-13:15Pw (sem) dr Aleksander KlosowA242
13:30-15:00- --
15:15-16:45PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
17:00-18:30Sd (sem) dr Aleksander KlosowA142
18:45-20:15- --
Poniedzia│ek 2024-03-18
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA141
18:45-20:15Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA141
Wtorek 2024-03-19
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
18:45-20:15Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
Žroda 2024-03-20
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Bsi (p) mgr in┐. Marcin TraczA141
18:45-20:15Bsi (p) mgr in┐. Marcin TraczA141
Czwartek 2024-03-21
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:15-16:45Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
17:00-18:30Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA217
18:45-20:15Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA217
Pi▒tek 2024-03-22
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Sd (sem) dr Aleksander KlosowA16
17:00-18:30Sd (sem) dr Aleksander KlosowA16
18:45-20:15RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Žroda 2024-03-27
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
17:00-18:30RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
18:45-20:15RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
Wtorek 2024-04-02
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
17:00-18:30Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
18:45-20:15Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
Žroda 2024-04-03
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA142
17:00-18:30Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA142
18:45-20:15- --
Czwartek 2024-04-04
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:15-16:45Sd (sem) dr Aleksander KlosowA142
17:00-18:30Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA142
18:45-20:15Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA142
Pi▒tek 2024-04-05
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
17:00-18:30PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Poniedzia│ek 2024-04-08
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA141
18:45-20:15Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA141
Žroda 2024-04-10
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
17:00-18:30RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
18:45-20:15RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
Czwartek 2024-04-11
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:15-16:45Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA217
17:00-18:30Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA217
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2024-04-12
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pw (sem) dr Aleksander KlosowA142
13:30-15:00Pw (sem) dr Aleksander KlosowA142
15:15-16:45Sd (sem) dr Aleksander KlosowA142
17:00-18:30RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Poniedzia│ek 2024-04-15
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00PgiD (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_40
15:15-16:45PgiD (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_40
17:00-18:30Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
18:45-20:15Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
Czwartek 2024-04-18
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:15-16:45Sd (sem) dr Aleksander KlosowA142
17:00-18:30Sd (sem) dr Aleksander KlosowA142
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2024-04-19
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
17:00-18:30PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Poniedzia│ek 2024-04-22
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA142
17:00-18:30Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA142
18:45-20:15- --
Wtorek 2024-04-23
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Žroda 2024-04-24
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
15:15-16:45Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
17:00-18:30RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszOnline_43
18:45-20:15Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
Czwartek 2024-04-25
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:15-16:45Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
17:00-18:30Bsi (p) mgr in┐. Marcin TraczA217
18:45-20:15Bsi (p) mgr in┐. Marcin TraczA217
Pi▒tek 2024-04-26
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pw (sem) dr Aleksander KlosowA15
13:30-15:00Pw (sem) dr Aleksander KlosowA15
15:15-16:45Sd (sem) dr Aleksander KlosowA15
17:00-18:30Sd (sem) dr Aleksander KlosowA15
18:45-20:15- --
Poniedzia│ek 2024-04-29
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45PgiD (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_40
17:00-18:30Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
18:45-20:15Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
Wtorek 2024-04-30
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
17:00-18:30RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Poniedzia│ek 2024-05-06
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_41
17:00-18:30PgiD (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_40
18:45-20:15Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaOnline_42
Wtorek 2024-05-07
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Žroda 2024-05-08
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Bsi (p) mgr in┐. Marcin TraczA141
18:45-20:15Bsi (p) mgr in┐. Marcin TraczA141
Czwartek 2024-05-09
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:15-16:45Sd (sem) dr Aleksander KlosowA142
17:00-18:30Sd (sem) dr Aleksander KlosowA142
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2024-05-10
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
17:00-18:30RtiA-C (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Poniedzia│ek 2024-05-13
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pw (sem) dr Aleksander KlosowA142
11:45-13:15Pw (sem) dr Aleksander KlosowA142
13:30-15:00Sd (sem) dr Aleksander KlosowA142
15:15-16:45Msi (sem) mgr in┐. Piotr Pruszy˝skiA143
17:00-18:30Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA143
18:45-20:15Bsi (sem) mgr in┐. Marcin »mudaA143
Wtorek 2024-05-14
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
18:45-20:15PgiD (lab) mgr in┐. Piotr SkoczylasD16
Žroda 2024-05-15
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00RtiA-C (wyk) mgr in┐. Krzysztof KolbuszD16
15:15-16:45Pw (wyk) mgr in┐. Jan DudaA144
17:00-18:30Bsi (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiC113
18:45-20:15- --
Czwartek 2024-05-16
s3GK1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pw (sem) dr Aleksander KlosowA142
13:30-15:00PgiD (wyk) dr Aleksander KlosowA142
15:15-16:45Ja (Šw) Legenda4R´┐Żne
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --

SkrotNazwa
PgiDProgramy graficzne i DTP
BsiBezpiecze˝stwo systemˇw informatycznych
RtiA-CRysunek techniczny i AUTO - CAD
PwPrzedmiot wybieralny
JaJŕzyk angielski
SdSeminarium dyplomowe
MsiMetody sztucznej inteligencji

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, ┐e zajŕci▒ trwaj▒ w tym bloku 45 minut i zaplanowane s▒ odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego po│owie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Gabriela LisowskaA32
Jamgr Filip KostekC324
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Gabriela LisowskaA142
Jamgr Filip KostekA217
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Gabriela LisowskaA141
Jamgr Filip KostekA142
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Filip KostekC324
Jamgr Gabriela LisowskaC325