Specjalność: s3JMPED



Komunikaty:

s3JMPED1
Wtorek 2023-02-14
s3JMPED1
08:15-09:45Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
10:00-11:30Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
11:45-13:15Pps (ćw) dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00- --
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-02-16
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kjm (szk) SzkolenieA15
17:00-18:30Kjm (szk) SzkolenieA15
18:45-20:15Kjm (szk) SzkolenieA15
Piątek 2023-02-17
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-02-21
s3JMPED1
08:15-09:45Pps (wyk) dr Małgorzata BuchlaC123
10:00-11:30Pps (wyk) dr Małgorzata BuchlaC123
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-02-23
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
17:00-18:30Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
18:45-20:15- --
Piątek 2023-02-24
s3JMPED1
08:15-09:45Mbp (wyk) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Mbp (wyk) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-02-27
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC111
11:45-13:15Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC111
13:30-15:00Pri (wyk) dr Dorota Domińska-WerbelC123
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-02-28
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-03-02
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC111
13:30-15:00Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC111
15:15-16:45Kjm (szk) SzkolenieA15
17:00-18:30Kjm (szk) SzkolenieA15
18:45-20:15Kjm (szk) SzkolenieA15
Piątek 2023-03-03
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC111
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-03-06
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_104
11:45-13:15Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_104
13:30-15:00Pri (wyk) dr Dorota Domińska-WerbelOnline_104
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-03-07
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pps (ćw) dr Małgorzata BuchlaC123
11:45-13:15Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
13:30-15:00Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-03-09
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pps (ćw) dr Małgorzata BuchlaC123
11:45-13:15Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
17:00-18:30Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
18:45-20:15- --
Piątek 2023-03-10
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC111
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-03-14
s3JMPED1
08:15-09:45Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
10:00-11:30Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
11:45-13:15Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
13:30-15:00Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-03-16
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kjm (szk) SzkolenieA15
17:00-18:30Kjm (szk) SzkolenieA15
18:45-20:15Kjm (szk) SzkolenieA15
Piątek 2023-03-17
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC111
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-03-20
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_104
11:45-13:15Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_104
13:30-15:00Pri (wyk) dr Dorota Domińska-WerbelOnline_104
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-03-21
s3JMPED1
08:15-09:45Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
10:00-11:30Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-03-23
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC123
13:30-15:00Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC123
15:15-16:45Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
17:00-18:30Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
18:45-20:15- --
Piątek 2023-03-24
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-03-28
s3JMPED1
08:15-09:45Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
10:00-11:30Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
11:45-13:15Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
13:30-15:00Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-03-30
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC111
13:30-15:00Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC111
15:15-16:45Kjm (szk) SzkolenieA15
17:00-18:30Kjm (szk) SzkolenieA15
18:45-20:15Kjm (szk) SzkolenieA15
Piątek 2023-03-31
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC111
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-04-03
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_104
11:45-13:15Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_104
13:30-15:00Pri (wyk) dr Dorota Domińska-WerbelOnline_104
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-04-04
s3JMPED1
08:15-09:45Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
10:00-11:30Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
11:45-13:15Pps (ćw) dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00- --
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Wtorek 2023-04-11
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pps (ćw) dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00- --
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-04-13
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC123
11:45-13:15Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC123
13:30-15:00Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC123
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-04-14
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mbp (wyk) dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC111
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-04-17
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_04
11:45-13:15Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_04
13:30-15:00Pri (wyk) dr Dorota Domińska-WerbelOnline_05
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-04-18
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
11:45-13:15Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
13:30-15:00Pps (ćw) dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-04-20
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pps (wyk) dr Małgorzata BuchlaOnline_108
17:00-18:30Pps (wyk) dr Małgorzata BuchlaOnline_108
18:45-20:15- --
Piątek 2023-04-21
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mbp (wyk) dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC111
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-04-25
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
13:30-15:00Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC111
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-04-27
s3JMPED1
08:15-09:45Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
10:00-11:30Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
11:45-13:15Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC123
13:30-15:00Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC123
15:15-16:45Kjm (szk) SzkolenieA15
17:00-18:30Kjm (szk) SzkolenieA15
18:45-20:15Kjm (szk) SzkolenieA15
Piątek 2023-04-28
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Czwartek 2023-05-04
s3JMPED1
08:15-09:45Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
10:00-11:30Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
11:45-13:15Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC123
13:30-15:00Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC123
15:15-16:45Kjm (szk) SzkolenieA15
17:00-18:30Kjm (szk) SzkolenieA15
18:45-20:15Kjm (szk) SzkolenieA15
Piątek 2023-05-05
s3JMPED1
08:15-09:45Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mbp (wyk) dr Marek KazimierowiczC111
15:15-16:45Mbp (wyk) dr Marek KazimierowiczC111
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-05-09
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-05-11
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Kj (wt) dr Wioletta DrzystekOnline_02
11:45-13:15Kj (wt) dr Wioletta DrzystekOnline_02
13:30-15:00Pps (wyk) dr Małgorzata BuchlaOnline_02
15:15-16:45Pps (wyk) dr Małgorzata BuchlaOnline_02
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-05-12
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Kj (wt) dr Wioletta DrzystekC111
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-05-15
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_04
11:45-13:15Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_04
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-05-16
s3JMPED1
08:15-09:45Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC113
10:00-11:30Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
11:45-13:15Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
13:30-15:00Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-05-18
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-05-19
s3JMPED1
08:15-09:45Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC111
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-05-22
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_04
11:45-13:15Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaOnline_04
13:30-15:00Pri (wyk) dr Dorota Domińska-WerbelOnline_04
15:15-16:45Pri (wyk) dr Dorota Domińska-WerbelOnline_04
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-05-23
s3JMPED1
08:15-09:45Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA33
10:00-11:30Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA33
11:45-13:15Pps (ćw) dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Pps (ćw) dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-05-25
s3JMPED1
08:15-09:45Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC111
10:00-11:30Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC111
11:45-13:15Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC111
17:00-18:30Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC111
18:45-20:15- --
Piątek 2023-05-26
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC111
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-05-30
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122
Czwartek 2023-06-01
s3JMPED1
08:15-09:45Mez (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA33
10:00-11:30Mwf (ćw) dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoA33
11:45-13:15Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
13:30-15:00Mem (ćw) dr Aleksandra Adamska-OsadaC122
15:15-16:45Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
17:00-18:30Pippndjo (ćw) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC122
18:45-20:15- --
Piątek 2023-06-02
s3JMPED1
08:15-09:45Meiipsti (ćw) dr Marek KazimierowiczC111
10:00-11:30Mbp (wyk) dr Marek KazimierowiczC111
11:45-13:15Mbp (wyk) dr Marek KazimierowiczC111
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-06-05
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pippndjo (wyk) dr Małgorzata Szulc-KurpaskaC111
13:30-15:00Pri (wyk) dr Dorota Domińska-WerbelC111
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-06-06
s3JMPED1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pps (wyk) dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Pps (wyk) dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45KAwpp (szk) SzkolenieC122
17:00-18:30KAwpp (szk) SzkolenieC122
18:45-20:15KAwpp (szk) SzkolenieC122

SkrotNazwa
MwfMetodyka wychowania fizycznego
PpsPodstawy pedagogiki specjalnej
KAwppKurs: Arteterapia w pracy pedagogicznej
KjmKurs języka migowego
MemMetodyka edukacji muzycznej
PippndjoPsychologiczne i pedagogiczne podstawy nauczania dzieci języka obcego
MbpMetodologia badań pedagogicznych
PriPsychologia różnic indywidualnych
KjKultura języka
MeiipstiMetodyka edukacji informatycznej i posługiwania się technologią informacyjno-komunikacyjną
MezMetodyka edukacji zdrowotnej

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, że zajęcią trwają w tym bloku 45 minut i zaplanowane są odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego połowie.