Specjalność: s3MAP



Komunikaty:

s3MAP1
Poniedziałek 2021-02-15
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Wtorek 2021-02-16
s3MAP1
08:15-09:45Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_101
10:00-11:30Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_101
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zwjootzzks (wt)dr inż. Paweł DąbrowaOnline_01
17:00-18:30Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_106
18:45-20:15Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_106
Środa 2021-02-17
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_104
11:45-13:15Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_05
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_08
18:45-20:15Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_08
Czwartek 2021-02-18
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_01
18:45-20:15Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_01
Piątek 2021-02-19
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zwjootzzks (wt)Legenda1Różne
18:45-20:15Zwjootzzks (wt)Legenda1Różne
Poniedziałek 2021-02-22
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_103
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Wtorek 2021-02-23
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_100
13:30-15:00Zwjootzzks (wt)Legenda2Różne
15:15-16:45Zwjootzzks (wt)dr inż. Paweł DąbrowaOnline_02
17:00-18:30Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_103
18:45-20:15Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_103
Środa 2021-02-24
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_08
11:45-13:15Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_09
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_08
18:45-20:15Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_08
Czwartek 2021-02-25
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_03
18:45-20:15Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_03
Poniedziałek 2021-03-01
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Wtorek 2021-03-02
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_102
11:45-13:15Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_102
13:30-15:00Zwjootzzks (wt)Legenda3Różne
15:15-16:45Zwjootzzks (wt)dr inż. Paweł DąbrowaOnline_02
17:00-18:30Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_107
18:45-20:15Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_107
Środa 2021-03-03
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_114
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_06
18:45-20:15Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_06
Czwartek 2021-03-04
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_03
18:45-20:15Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_03
Poniedziałek 2021-03-08
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Wtorek 2021-03-09
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_103
11:45-13:15Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_103
13:30-15:00Zwjootzzks (wt)Legenda4Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_104
18:45-20:15Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_104
Środa 2021-03-10
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_104
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_08
18:45-20:15Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_08
Czwartek 2021-03-11
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_09
18:45-20:15Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_09
Poniedziałek 2021-03-15
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_102
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_102
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_102
Wtorek 2021-03-16
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Zwjootzzks (wt)Legenda5Różne
15:15-16:45Zwjootzzks (wt)dr inż. Paweł DąbrowaOnline_104
17:00-18:30Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_103
18:45-20:15Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_103
Środa 2021-03-17
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_110
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_101
18:45-20:15Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_101
Czwartek 2021-03-18
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_100
18:45-20:15Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_100
Poniedziałek 2021-03-22
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
13:30-15:00---
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_100
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_100
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_100
Wtorek 2021-03-23
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_10
13:30-15:00Zwjootzzks (wt)Legenda6Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_104
18:45-20:15Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_104
Środa 2021-03-24
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_100
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_10
18:45-20:15Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_10
Czwartek 2021-03-25
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_10
18:45-20:15Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_10
Poniedziałek 2021-03-29
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_100
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_100
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_100
Wtorek 2021-03-30
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_10
11:45-13:15Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_101
13:30-15:00Zwjootzzks (wt)Legenda7Różne
15:15-16:45Zwjootzzks (wt)dr inż. Paweł DąbrowaOnline_10
17:00-18:30Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_07
18:45-20:15Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_07
Środa 2021-03-31
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_11
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_107
18:45-20:15Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_107
Poniedziałek 2021-04-12
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Poniedziałek 2021-04-19
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Piątek 2021-04-23
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zwjootzzks (wt)Legenda8Różne
18:45-20:15Zwjootzzks (wt)Legenda8Różne
Poniedziałek 2021-04-26
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Środa 2021-05-05
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_08
11:45-13:15Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_08
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_107
18:45-20:15Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_107
Piątek 2021-05-07
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zwjootzzks (wt)Legenda9Różne
18:45-20:15Zwjootzzks (wt)Legenda9Różne
Poniedziałek 2021-05-10
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Wtorek 2021-05-11
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_07
11:45-13:15Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_07
13:30-15:00Zwjootzzks (wt)Legenda10Różne
15:15-16:45Zwjootzzks (wt)dr inż. Paweł DąbrowaOnline_03
17:00-18:30Zzlwap (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_107
18:45-20:15Wnitm (wyk)mgr Przemysław WalczakOnline_107
Środa 2021-05-12
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_08
11:45-13:15Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_08
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2021-05-14
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Zwjootzzks (wt)Legenda11Różne
18:45-20:15Zwjootzzks (wt)Legenda11Różne
Poniedziałek 2021-05-17
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinOnline_100
15:15-16:45Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
17:00-18:30Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
18:45-20:15Szkol (wt) SzkolenieOnline_101
Wtorek 2021-05-18
s3MAP1
08:15-09:45Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_07
10:00-11:30Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_07
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zwjootzzks (wt)dr inż. Paweł DąbrowaOnline_04
17:00-18:30Zzlwap (wt)mgr Przemysław WalczakOnline_04
18:45-20:15---
Środa 2021-05-19
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_08
11:45-13:15Wnitm (wt)mgr Edward BiegunOnline_08
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2021-05-20
s3MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Helena BabiuchOnline_04
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
SdSeminarium dyplomowe
SzkolSzkolenie
ZwjootzzksZajęcia w języku obcym o tematyce związanej z kierunkiem studiów
WnitmWybrane narzędzia i techniki menadżera
ZzlwapZarządzanie zasobami ludzkimi w administracji publicznej
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_02
Zwjootzzksdr inż. Paweł DąbrowaOnline_03
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_04
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_104
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_110
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_107
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_22
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_17
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_18
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_13
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_15
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_104
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_109
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_108
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_114
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksdr inż. Paweł DąbrowaOnline_02
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_03
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_05
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_01
Zwjootzzksdr inż. Paweł DąbrowaOnline_02
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_03
Legenda10
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_103
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_106
Legenda11
PrzedmiotNauczycielSala
Zwjootzzksdr Anna BanaszewskaOnline_01
Zwjootzzksdr inż. Paweł DąbrowaOnline_03
Zwjootzzksmgr Anita WawrzyniakOnline_04