SpecjalnoŠ: s3PAM



Komunikaty:

s3PAM1(1)s3PAM1(2)
Poniedzia│ek 2020-02-17
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowC221Sd (sem)dr Aleksander KlosowC221
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-02-18
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
Czwartek 2020-02-20
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA217
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA217---
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC19Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC19
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-02-24
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowC221Sd (sem)dr Aleksander KlosowC221
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐neJa (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
15:15-16:45PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
17:00-18:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
18:45-20:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
Wtorek 2020-02-25
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Czwartek 2020-02-27
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE3
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE3Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE3
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE3---
13:30-15:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA36Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA36
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA141Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA141
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-02
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-03-03
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA146Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA146
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA145Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA145
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10---
Czwartek 2020-03-05
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA217
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC212Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC212
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC226Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC226
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA217---
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA36Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA36
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA145Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA145
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-09
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
15:15-16:45PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC221PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC221
17:00-18:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC221PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC221
18:45-20:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC221PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC221
Wtorek 2020-03-10
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
Czwartek 2020-03-12
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE3
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE3Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE3
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE3---
13:30-15:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA142Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA142
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA142Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA142
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-16
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-03-17
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC222
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
Czwartek 2020-03-19
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA217Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA217
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA14Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA14
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA143Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-23
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda4Rˇ┐neJa (Šw)Legenda4Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-03-24
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
Czwartek 2020-03-26
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC212Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC212
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
13:30-15:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC221Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC221
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA144Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA144
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC221Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC221
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-30
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda5Rˇ┐neJa (Šw)Legenda5Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-03-31
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukA314Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukA314
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
Czwartek 2020-04-02
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC19Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC19
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-04-06
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-04-07
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10---
Wtorek 2020-04-14
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukA217Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukA217
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
Czwartek 2020-04-16
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA146Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA146
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiE4Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiE4
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA146Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA146
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-04-20
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda6Rˇ┐neJa (Šw)Legenda6Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-04-21
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-04-23
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE2Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiE2
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
13:30-15:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA314Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA314
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC221Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC221
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-04-27
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda4Rˇ┐neJa (Šw)Legenda4Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-04-28
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
Czwartek 2020-04-30
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC19Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC19
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-05-04
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
15:15-16:45PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
17:00-18:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
18:45-20:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
Wtorek 2020-05-05
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-05-07
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA144Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA144
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
13:30-15:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA14Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA14
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA146Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA146
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-05-11
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-05-12
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA145Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA145
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
Czwartek 2020-05-14
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA146Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA146
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA14Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA14
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA145Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA145
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-05-18
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
17:00-18:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
18:45-20:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
Wtorek 2020-05-19
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC125PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC125
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC125PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekC125
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC225Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC225
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
Czwartek 2020-05-21
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA212Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA212
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
13:30-15:00Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA146Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA146
15:15-16:45Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
17:00-18:30Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA36Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA36
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-05-25
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-05-26
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
17:00-18:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA212
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Czwartek 2020-05-28
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
13:30-15:00Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC221Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC221
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-06-01
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16Sd (sem)dr Aleksander KlosowD16
13:30-15:00------
15:15-16:45PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
17:00-18:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
18:45-20:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
Wtorek 2020-06-02
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36PwB (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA212Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA212
17:00-18:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---
18:45-20:15---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
Czwartek 2020-06-04
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA244---
13:30-15:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC221Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC221
15:15-16:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
17:00-18:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC221Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC221
18:45-20:15------
Wtorek 2020-06-09
s3PAM1(1)s3PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19Bsi (p)dr hab. in┐. Robert BurdukC19
13:30-15:00Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221Msi (sem)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC221
15:15-16:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC113
17:00-18:30---Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA213---

SkrotNazwa
SdSeminarium dyplomowe
JaJŕzyk angielski
BsiBezpiecze˝stwo systemˇw informatycznych
MsiMetody sztucznej inteligencji
ZmpZaawansowane metody programowania
PskPodstawy symulacji komputerowej
PwBPrzedmiot wybieralny B
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Izabela SeleraA2
Jamgr S│awomir Pola˝skiA217
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA143
Jamgr Izabela SeleraA2
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA145
Jamgr Izabela SeleraA2
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Izabela SeleraA2
Jamgr S│awomir Pola˝skiC226
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA13
Jamgr Izabela SeleraA2
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA142
Jamgr Izabela SeleraA2