Specjalność: s3RP



Komunikaty:

s3RP1s3RP2
Środa 2019-10-02
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-10-03
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekE1Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekE1
11:45-13:15Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221
13:30-15:00Rf (wt)dr Bogumiła WątorekA143Rf (wt)dr Bogumiła WątorekA143
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaA143Sd (sem)dr Bożena RudnickaA143
17:00-18:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaA143Sd (sem)dr Bożena RudnickaA143
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-10-07
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
10:00-11:30Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC221Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC221
11:45-13:15Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC221Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-10-08
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiA36Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiA36
10:00-11:30Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC221Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC221
11:45-13:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
13:30-15:00Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC222Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC222
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
17:00-18:30Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
18:45-20:15------
Środa 2019-10-09
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30W/wwjo (wt)Legenda2RóżneW/wwjo (wt)Legenda2Różne
18:45-20:15------
Czwartek 2019-10-10
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekC212Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekC212
11:45-13:15Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC226Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC226
13:30-15:00Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC221Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC221
15:15-16:45Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC212Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC212
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-10-14
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
10:00-11:30Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC225Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC225
11:45-13:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
13:30-15:00Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
15:15-16:45Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
17:00-18:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
18:45-20:15------
Wtorek 2019-10-15
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
15:15-16:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-10-16
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC225
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-10-17
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekE1Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekE1
11:45-13:15Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC222Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC222
13:30-15:00Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
15:15-16:45Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC212Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC212
17:00-18:30Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
Poniedziałek 2019-10-21
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
11:45-13:15Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC225Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC225
13:30-15:00Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
15:15-16:45Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC19Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC19
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-10-22
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
11:45-13:15Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
13:30-15:00Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
15:15-16:45Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
17:00-18:30Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
18:45-20:15------
Środa 2019-10-23
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC222Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC222
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda4RóżneJo (ćw)Legenda4Różne
17:00-18:30Wwjo (wt)Legenda5RóżneWwjo (wt)Legenda5Różne
18:45-20:15------
Czwartek 2019-10-24
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19
11:45-13:15------
13:30-15:00Sd (sem)dr Bożena RudnickaA145Sd (sem)dr Bożena RudnickaA145
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaA145Sd (sem)dr Bożena RudnickaA145
17:00-18:30Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-10-28
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
11:45-13:15Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiE1Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiE1
13:30-15:00Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiE1Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiE1
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-10-29
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaC222Sd (sem)dr Marta StanisławskaC222
11:45-13:15Sd (sem)dr Marta StanisławskaC222Sd (sem)dr Marta StanisławskaC222
13:30-15:00Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC222Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC222
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-10-30
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC222Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC222
18:45-20:15------
Czwartek 2019-10-31
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC113Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC113
11:45-13:15Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekC122Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekC122
13:30-15:00Sd (sem)dr Bożena RudnickaC221Sd (sem)dr Bożena RudnickaC221
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC221Sd (sem)dr Bożena RudnickaC221
17:00-18:30Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
Wtorek 2019-11-05
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
11:45-13:15Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
13:30-15:00Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
15:15-16:45Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-11-06
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC222Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC222
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda6RóżneJo (ćw)Legenda6Różne
17:00-18:30W/wwjo (wt)Legenda7RóżneW/wwjo (wt)Legenda7Różne
18:45-20:15------
Czwartek 2019-11-07
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusE1Af (wyk)dr Błażej PrusE1
10:00-11:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
11:45-13:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC102Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC102
13:30-15:00Rf (wt)dr Bogumiła WątorekA13Rf (wt)dr Bogumiła WątorekA13
15:15-16:45Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19
17:00-18:30Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
18:45-20:15------
Wtorek 2019-11-12
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
15:15-16:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-11-13
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-11-14
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
11:45-13:15------
13:30-15:00Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC221Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC221
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC221Sd (sem)dr Bożena RudnickaC221
17:00-18:30Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
Wtorek 2019-11-19
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
11:45-13:15Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
13:30-15:00Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-11-20
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30W/wwjo (wt)Legenda2RóżneW/wwjo (wt)Legenda2Różne
18:45-20:15------
Czwartek 2019-11-21
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Af (wyk)dr Błażej PrusC113Af (wyk)dr Błażej PrusC113
11:45-13:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiA142Af (wt)mgr Jerzy UlewskiA142
13:30-15:00Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaA146Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaA146
15:15-16:45Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC123Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC123
17:00-18:30Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
18:45-20:15------
Poniedziałek 2019-11-25
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
10:00-11:30Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC225Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC225
11:45-13:15Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiE1Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiE1
13:30-15:00Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiE1Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiE1
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-11-26
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekE2Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekE2
13:30-15:00Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE3Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE3
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
17:00-18:30Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
18:45-20:15------
Środa 2019-11-27
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC221
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-11-28
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC19Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC19
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC222Sd (sem)dr Bożena RudnickaC222
17:00-18:30Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
Wtorek 2019-12-03
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
11:45-13:15Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
13:30-15:00---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-12-04
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30W/wwjo (wt)Legenda2RóżneW/wwjo (wt)Legenda2Różne
18:45-20:15------
Czwartek 2019-12-05
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC19Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC19
11:45-13:15Af (wyk)dr Błażej PrusA145Af (wyk)dr Błażej PrusA145
13:30-15:00Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
15:15-16:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
18:45-20:15------
Wtorek 2019-12-10
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
15:15-16:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2019-12-11
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2019-12-12
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekC125Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekC125
11:45-13:15Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC222Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC222
13:30-15:00Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA36Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA36
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaC222Sd (sem)dr Bożena RudnickaC222
17:00-18:30Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)Legenda3RóżneWdw (wyk)Legenda3Różne
Poniedziałek 2019-12-16
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
10:00-11:30Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC221Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC221
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2019-12-17
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
11:45-13:15Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
13:30-15:00Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
17:00-18:30---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
18:45-20:15Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
Środa 2019-12-18
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30W/wwjo (wt)Legenda2RóżneW/wwjo (wt)Legenda2Różne
18:45-20:15------
Czwartek 2019-12-19
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19
11:45-13:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221
13:30-15:00Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
15:15-16:45Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC212Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC212
17:00-18:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC221Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC221
18:45-20:15------
Czwartek 2020-01-02
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC221Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC221
11:45-13:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221
13:30-15:00Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC212Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC212
15:15-16:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
18:45-20:15Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
Wtorek 2020-01-07
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
11:45-13:15Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
13:30-15:00---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
15:15-16:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2020-01-08
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Sd (sem)dr Marta StanisławskaC221Sd (sem)dr Marta StanisławskaC221
13:30-15:00Sd (sem)dr Marta StanisławskaC221Sd (sem)dr Marta StanisławskaC221
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30W/wwjo (wt)Legenda2RóżneW/wwjo (wt)Legenda2Różne
18:45-20:15------
Czwartek 2020-01-09
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Rf (wt)dr Bogumiła WątorekA145Rf (wt)dr Bogumiła WątorekA145
15:15-16:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
17:00-18:30Wdw (wyk)Legenda8RóżneWdw (wyk)Legenda8Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)Legenda8RóżneWdw (wyk)Legenda8Różne
Wtorek 2020-01-14
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
11:45-13:15Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
13:30-15:00Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2020-01-15
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-01-16
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Af (wyk)dr Błażej PrusC212Af (wyk)dr Błażej PrusC212
10:00-11:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC19
11:45-13:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221
13:30-15:00Rb (wyk)dr Bożena RudnickaE1Rb (wyk)dr Bożena RudnickaE1
15:15-16:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
17:00-18:30---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
18:45-20:15------
Poniedziałek 2020-01-20
s3RP1s3RP2
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiE1
10:00-11:30Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC225Rz (wt)dr Leszek KędzierskiC225
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-01-21
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA212Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA212
13:30-15:00Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
15:15-16:45Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19Sd (sem)dr Marta StanisławskaC19
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Środa 2020-01-22
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30W/wwjo (wt)Legenda2RóżneW/wwjo (wt)Legenda2Różne
18:45-20:15------
Czwartek 2020-01-23
s3RP1s3RP2
08:15-09:45------
10:00-11:30Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA144Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA144
11:45-13:15------
13:30-15:00Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19Sd (sem)dr Bożena RudnickaC19
15:15-16:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaA217Sd (sem)dr Bożena RudnickaA217
17:00-18:30Wdw (wyk)Legenda8RóżneWdw (wyk)Legenda8Różne
18:45-20:15Wdw (wyk)Legenda8RóżneWdw (wyk)Legenda8Różne

SkrotNazwa
RbRachunkowość budżetowa
JoJęzyk obcy
RfRyzyko finansowe
SdSeminarium dyplomowe
RzRachunkowość zarządcza
ContrControlling
AfAnaliza finansowa
KsrKomputerowe systemy rachunkowości
W/wwjoWykłady / warsztaty w języku obcym
WwjoWarsztaty w języku obcym
Rjn-pRachunkowość jednostek non - profit
SpippSystem podatkowy i polityka podatkowa
WdwWykłady do wyboru
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakA2
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC313
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
W/wwjomgr Anita WawrzyniakA15
Wwjomgr Ewa Rosowicz-KobiakA2
W/wwjomgr Anna Wilk-JędrachowiczC313
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Wdwdr Paweł SkowronC212
Wdwdr Wioletta DrzystekC224
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakC222
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC313
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
W/wwjomgr Anita WawrzyniakA15
W/wwjomgr Anna Wilk-JędrachowiczC313
Wwjomgr Ewa Rosowicz-KobiakA32
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakA217
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC313
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
W/wwjomgr Anita WawrzyniakA15
Wwjomgr Ewa Rosowicz-KobiakA217
W/wwjomgr Anna Wilk-JędrachowiczC313
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Wdwdr Paweł SkowronE1
Wdwdr Wioletta DrzystekC224