Specjalno¶æ: s3SSK



Komunikaty:

s3SSK1(1)s3SSK1(2)
¦roda 2018-02-21
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
13:30-15:00Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-02-22
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA32Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA32
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
18:45-20:15Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
Pi±tek 2018-02-23
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-02-27
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC221Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC221
17:00-18:30Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC221Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC221
18:45-20:15------
Czwartek 2018-03-01
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
13:30-15:00AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA36Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA36
18:45-20:15------
Pi±tek 2018-03-02
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC125PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC125
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC225PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC225
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-03-06
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
11:45-13:15---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
¦roda 2018-03-07
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
13:30-15:00Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-03-08
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA141Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA141
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC113
17:00-18:30Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
18:45-20:15Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
Pi±tek 2018-03-09
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-03-13
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222
11:45-13:15---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
17:00-18:30Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
18:45-20:15------
Czwartek 2018-03-15
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
13:30-15:00AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
18:45-20:15------
Pi±tek 2018-03-16
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-03-20
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
11:45-13:15---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
18:45-20:15------
¦roda 2018-03-21
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
13:30-15:00Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-03-22
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiA118Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiA118
17:00-18:30Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
18:45-20:15Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
Pi±tek 2018-03-23
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-03-27
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222
11:45-13:15---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
17:00-18:30Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
18:45-20:15------
Czwartek 2018-04-05
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC113Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC113
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
18:45-20:15Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
Pi±tek 2018-04-06
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-04-10
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC221Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC221
11:45-13:15Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC221Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC221
17:00-18:30Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC221Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC221
18:45-20:15------
Czwartek 2018-04-12
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
13:30-15:00AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
18:45-20:15------
Pi±tek 2018-04-13
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-04-17
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
10:00-11:30---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
¦roda 2018-04-18
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
13:30-15:00Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-04-19
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
18:45-20:15Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
Pi±tek 2018-04-20
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC113PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC113
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-04-24
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222
11:45-13:15Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
17:00-18:30Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
18:45-20:15------
Czwartek 2018-04-26
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
13:30-15:00AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
18:45-20:15------
Pi±tek 2018-04-27
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-05-08
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222
11:45-13:15---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
17:00-18:30Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
18:45-20:15------
¦roda 2018-05-09
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
13:30-15:00Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-05-10
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
13:30-15:00AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
18:45-20:15------
Pi±tek 2018-05-11
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC225PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC225
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-05-15
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
10:00-11:30---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
11:45-13:15Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
¦roda 2018-05-16
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
13:30-15:00Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-05-17
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC125
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
18:45-20:15Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
Pi±tek 2018-05-18
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-05-22
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
10:00-11:30Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC222
11:45-13:15Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
17:00-18:30Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
18:45-20:15------
Czwartek 2018-05-24
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC212Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiC212
10:00-11:30Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiA118Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiA118
11:45-13:15AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
13:30-15:00AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC212
17:00-18:30Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
18:45-20:15Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC228Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC228
Pi±tek 2018-05-25
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-05-29
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC221Bsi (p)dr hab. in¿. Robert BurdukC221
10:00-11:30---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
11:45-13:15---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
17:00-18:30Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
18:45-20:15------
¦roda 2018-05-30
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
13:30-15:00Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-06-05
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
10:00-11:30------
11:45-13:15---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222Msi (sem)mgr in¿. Krystian SadowskiC222
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-06-07
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
13:30-15:00AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiA118Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiA118
17:00-18:30Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
18:45-20:15Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
Pi±tek 2018-06-08
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC227
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-06-12
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10
11:45-13:15Psk (lab)dr in¿. Agnieszka MruklikC10---
13:30-15:00Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226Sd (sem)prof. dr hab. in¿. Wojciech ZamojskiC226
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
¦roda 2018-06-13
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Ja (æw)Legenda1Ró¿neJa (æw)Legenda1Ró¿ne
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-06-14
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiA118Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiA118
13:30-15:00Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiA118Bsi (wyk)dr in¿. Marcin MarkowskiA118
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC113Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiC113
17:00-18:30Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
18:45-20:15Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221Bsi (sem)dr in¿. Marcin MarkowskiC221
Pi±tek 2018-06-15
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC212
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia³ek 2018-06-18
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213Sd (sem)dr in¿. Zbigniew Fry¼lewiczA213
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244---
15:15-16:45Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiA118Psk (wyk)dr hab. in¿. Wojciech KordeckiA118
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-06-19
s3SSK1(1)s3SSK1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---AsWS (lab)mgr in¿. Piotr NadybskiA244
11:45-13:15PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevA118PwB (wyk)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevA118
13:30-15:00PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222PwB (sem)prof. dr hab. in¿. Volodymir DragayevC222
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------

SkrotNazwa
JaJêzyk angielski
SdSeminarium dyplomowe
BsiBezpieczeñstwo systemów informatycznych
PskPodstawy symulacji komputerowej
AsWSAdministrowanie systemem Windows Server
PwBPrzedmiot wybieralny B
MsiMetody sztucznej inteligencji
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC311
Jamgr Magdalena ArdeliC312