Specjalność: s3ZIS



Komunikaty:

s3ZIS1s3ZIS2u
Wtorek 2023-02-14
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA142- --
17:00-18:30Sd (sem) dr Magdalena DąbrowskaA142Sd (sem) dr Magdalena DąbrowskaA142
18:45-20:15Itm (wyk) dr Tomasz JaniakA142Itm (wyk) dr Tomasz JaniakA142
Środa 2023-02-15
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Sd (sem) dr Ewa Szkic-CzechC202Sd (sem) dr Ewa Szkic-CzechC202
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2023-02-16
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerC212Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerC212
17:00-18:30Jo (ćw) Legenda1Rďż˝neJo (ćw) Legenda1Rďż˝ne
18:45-20:15Jo (ćw) Legenda1Rďż˝neJo (ćw) Legenda1Rďż˝ne
Piątek 2023-02-17
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekC205- --
17:00-18:30Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekC205- --
18:45-20:15Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekC11- --
Sobota 2023-02-18
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerC10
11:45-13:15- --Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerC313
13:45-15:15- --Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA143
15:30-17:00- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA218
17:15-18:45- --Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA244
19:00-20:30- --Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA244
Wtorek 2023-02-21
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA142- --
13:30-15:00Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2023-02-22
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Sd (sem) dr Ewa Szkic-CzechOnline_15Sd (sem) dr Ewa Szkic-CzechOnline_15
17:00-18:30Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17
18:45-20:15Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17
Czwartek 2023-02-23
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiC125Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiC125
18:45-20:15- --- --
Piątek 2023-02-24
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA143- --
11:45-13:15Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
13:30-15:00Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
15:15-16:45Mplit (wyk) mgr Anna ZurekC212Mplit (wyk) mgr Anna ZurekC212
17:00-18:30Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA141- --
18:45-20:15Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA244- --
Sobota 2023-02-25
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaC210
10:00-11:30- --Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaC210
11:45-13:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242
13:45-15:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242
15:30-17:00- --Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA217
17:15-18:45- --Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA217
19:00-20:30- --Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA217
Środa 2023-03-01
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Sd (sem) dr Magdalena DąbrowskaOnline_09Sd (sem) dr Magdalena DąbrowskaOnline_09
17:00-18:30Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
18:45-20:15Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17
Czwartek 2023-03-02
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_20Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_20
17:00-18:30Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
18:45-20:15Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
Piątek 2023-03-03
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA143- --
13:30-15:00Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA143- --
15:15-16:45Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA218- --
17:00-18:30Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA142- --
18:45-20:15Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA244Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Sobota 2023-03-04
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA143
10:00-11:30- --Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA217
11:45-13:15- --Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaC228
13:45-15:15- --Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaC228
15:30-17:00- --Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA143
17:15-18:45- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA218
19:00-20:30- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA218
Wtorek 2023-03-07
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA142- --
11:45-13:15Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA142- --
13:30-15:00Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2023-03-08
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Sd (sem) Legenda4R�neSd (sem) Legenda4R�ne
17:00-18:30Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17
18:45-20:15Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17
Czwartek 2023-03-09
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA142- --
18:45-20:15Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA142- --
Piątek 2023-03-10
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
15:15-16:45Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Środa 2023-03-15
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
18:45-20:15Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17
Czwartek 2023-03-16
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_02Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_02
17:00-18:30Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
18:45-20:15Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
Piątek 2023-03-17
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
15:15-16:45Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Sobota 2023-03-18
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA217
10:00-11:30- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA218
11:45-13:15- --Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242
13:45-15:15- --Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242
15:30-17:00- --Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA143
17:15-18:45- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiASiłownia
19:00-20:30- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiASiłownia
Wtorek 2023-03-21
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA142- --
11:45-13:15Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA142- --
13:30-15:00Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA213- --
15:15-16:45Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA141- --
17:00-18:30Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA244- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2023-03-22
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Sd (sem) Legenda4R�neSd (sem) Legenda4R�ne
17:00-18:30Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17
18:45-20:15Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17
Czwartek 2023-03-23
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA142- --
18:45-20:15Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA142- --
Piątek 2023-03-24
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
15:15-16:45Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
17:00-18:30Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA141- --
18:45-20:15Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA244Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Sobota 2023-03-25
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaC228
10:00-11:30- --Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA13
11:45-13:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA218
13:45-15:15- --Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA217
15:30-17:00- --Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA217
17:15-18:45- --Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA242
19:00-20:30- --Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA242
Środa 2023-03-29
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
18:45-20:15Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17
Czwartek 2023-03-30
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
18:45-20:15Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
Piątek 2023-03-31
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA143- --
15:15-16:45Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA143- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Sobota 2023-04-01
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA14
10:00-11:30- --Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA14
11:45-13:15- --Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA217
13:45-15:15- --Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA217
15:30-17:00- --Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA143
17:15-18:45- --Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA242
19:00-20:30- --Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA145
Wtorek 2023-04-04
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA142- --
11:45-13:15Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA142- --
13:30-15:00Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2023-04-05
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Sd (sem) Legenda4R�neSd (sem) Legenda4R�ne
17:00-18:30Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17
18:45-20:15Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17
Środa 2023-04-12
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
18:45-20:15Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17
Czwartek 2023-04-13
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_105Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_105
17:00-18:30Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
18:45-20:15Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
Piątek 2023-04-14
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
13:30-15:00Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
15:15-16:45Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA218- --
17:00-18:30Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA142- --
18:45-20:15Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA244Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Sobota 2023-04-15
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekC205
10:00-11:30- --Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekC205
11:45-13:15- --Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaC228
13:45-15:15- --Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaC228
15:30-17:00- --Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242
17:15-18:45- --Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242
19:00-20:30- --Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiC202
Wtorek 2023-04-18
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA143- --
11:45-13:15Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA142- --
13:30-15:00Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2023-04-19
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA217- --
10:00-11:30Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA217- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Sd (sem) Legenda4R�neSd (sem) Legenda4R�ne
17:00-18:30Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17
18:45-20:15Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17
Czwartek 2023-04-20
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
18:45-20:15Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
Piątek 2023-04-21
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
15:15-16:45Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
17:00-18:30Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA141- --
18:45-20:15Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA244Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Sobota 2023-04-22
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA217
10:00-11:30- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242
11:45-13:15- --Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerC210
13:45-15:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242
15:30-17:00- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242
17:15-18:45- --Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaC205
19:00-20:30- --Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaC205
Wtorek 2023-04-25
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45WWzupwg (wt) mgr Ewa KarlińskaC110- --
10:00-11:30WWzupwg (wt) mgr Ewa KarlińskaC110- --
11:45-13:15WWzupwg (wt) mgr Ewa KarlińskaC110- --
13:30-15:00WWzupwg (wt) mgr Ewa KarlińskaC110- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2023-04-26
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
18:45-20:15Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17
Czwartek 2023-04-27
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_02Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_02
17:00-18:30Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
18:45-20:15Jo (ćw) Legenda3Rďż˝neJo (ćw) Legenda3Rďż˝ne
Piątek 2023-04-28
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
15:15-16:45Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Piątek 2023-05-05
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
15:15-16:45Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA242- --
17:00-18:30Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA242- --
18:45-20:15Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA242Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Sobota 2023-05-06
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerC11
10:00-11:30- --Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerC329
11:45-13:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213
13:45-15:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213
15:30-17:00- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiASiłownia
17:15-18:45- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiASiłownia
19:00-20:30- --Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA141
Środa 2023-05-10
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45WWzkk (wt) mgr Ewa KarlińskaC110- --
10:00-11:30WWzkk (wt) mgr Ewa KarlińskaC110- --
11:45-13:15WWzkk (wt) mgr Ewa KarlińskaC110- --
13:30-15:00WWzkk (wt) mgr Ewa KarlińskaC110- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
18:45-20:15Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17Mplit (wyk) mgr Anna ZurekOnline_17
Czwartek 2023-05-11
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_03Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_03
17:00-18:30Jo (ćw) Legenda5Rďż˝neJo (ćw) Legenda5Rďż˝ne
18:45-20:15- --- --
Piątek 2023-05-12
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
15:15-16:45Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Wtorek 2023-05-16
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA141- --
11:45-13:15Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA218- --
13:30-15:00Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA142- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2023-05-17
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Sd (sem) Legenda4R�neSd (sem) Legenda4R�ne
17:00-18:30Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_17
18:45-20:15Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerOnline_17
Czwartek 2023-05-18
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA142- --
18:45-20:15Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiA142- --
Piątek 2023-05-19
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekC11- --
15:15-16:45Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekC11- --
17:00-18:30Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA141- --
18:45-20:15Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA244Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Sobota 2023-05-20
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykC314
10:00-11:30- --Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykC314
11:45-13:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213
13:45-15:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213
15:30-17:00- --Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA217
17:15-18:45- --Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA217
19:00-20:30- --Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA217
Środa 2023-05-24
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2023-05-25
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_02Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiOnline_02
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Piątek 2023-05-26
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
15:15-16:45Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA145- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --Wf (ćw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Wtorek 2023-05-30
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA32- --
13:30-15:00Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA242- --
15:15-16:45Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaA32- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2023-05-31
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Sd (sem) Legenda6R�neSd (sem) Legenda6R�ne
17:00-18:30Itm (wyk) dr Tomasz JaniakC113Itm (wyk) dr Tomasz JaniakC113
18:45-20:15Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerC113Zzm (wyk) mgr Małgorzata PacerC113
Czwartek 2023-06-01
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiC125Zs (wyk) dr Sławomir KłosowskiC125
18:45-20:15- --- --
Piątek 2023-06-02
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mplit (wyk) mgr Anna ZurekE2Mplit (wyk) mgr Anna ZurekE2
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Sobota 2023-06-03
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerC209
10:00-11:30- --Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerA242
11:45-13:15- --Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaA12
13:45-15:15- --Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiC228
15:30-17:00- --Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaC125
17:15-18:45- --Pi (p) dr Magdalena DąbrowskaC125
19:00-20:30- --Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaC228
Środa 2023-06-07
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Ott (lab) mgr inż. Paweł AndrzejczykA244- --
17:00-18:30Ott (p) mgr Ewa RajczakowskaC221- --
18:45-20:15- --- --
Sobota 2023-06-10
s3ZIS1s3ZIS2u
08:15-09:45- --Itm (ćw) mgr Arkadiusz ZurekA143
10:00-11:30- --Mplit (p) mgr Arkadiusz ZurekA143
11:45-13:15- --Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiC228
13:45-15:15- --Zs (wt) dr Sławomir KłosowskiC228
15:30-17:00- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213
17:15-18:45- --Mdw (wt) mgr Małgorzata PacerA141
19:00-20:30- --Zzm (lab) mgr Małgorzata PacerC11

SkrotNazwa
PiProjekt inżynierski
SdSeminarium dyplomowe
ItmInfrastruktura techniczna magazynów
ZzmZarządzanie zapasami magazynowymi
JoJęzyk obcy
MplitModelowanie procesów logistycznych i transportowych
IimInfrastruktura informacyjna magazynów
MdwModuł do wyboru
OttOptymalizacja tras transportowych
ZsZarządzanie strategiczne
WfWychowanie fizyczne
WWzupwgWARSZTATY: Warsztat z umiejętności pracy w grupie
WWzkkWARSZTATY: Warsztat z kompetencji komunikacyjnych

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, że zajęcią trwają w tym bloku 45 minut i zaplanowane są odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego połowie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka BezdzieckaA142
Jomgr Sylwia ZajchowskaA212
Jomgr Anita WawrzyniakC325
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Magdalena DąbrowskaOnline_18
Sddr Ewa Szkic-CzechOnline_19
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakOnline_01
Jomgr Agnieszka BezdzieckaOnline_02
Jomgr Sylwia ZajchowskaOnline_03
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Ewa Szkic-CzechOnline_15
Sddr Magdalena DąbrowskaOnline_16
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Sylwia ZajchowskaA2
Jomgr Agnieszka BezdzieckaA32
Jomgr Anita WawrzyniakC325
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Ewa Szkic-CzechA141
Sddr Magdalena DąbrowskaA142