Specjalność: s4JMF



Komunikaty:

s4JMF1s4JMF2
Poniedziałek 2024-02-12
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31
10:00-11:30Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31
13:30-15:00Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-02-14
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31
13:30-15:00Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-02-15
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45- --Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszA324
10:00-11:30- --Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszA324
11:45-13:15Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31
13:30-15:00Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31
15:15-16:45Sd (sem) Legenda1R�neSd (sem) Legenda1R�ne
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-02-19
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaA326Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324
10:00-11:30Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaA326Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324
11:45-13:15Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31
13:30-15:00Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2024-02-20
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31
10:00-11:30Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31
11:45-13:15Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31
13:30-15:00Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-02-21
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA31Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA31
10:00-11:30Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA32
11:45-13:15Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszA324Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
13:30-15:00Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszA324Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-02-22
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszA324- --
10:00-11:30Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszA324- --
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31
13:30-15:00Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31
15:15-16:45Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31
17:00-18:30Sd (sem) Legenda3R�neSd (sem) Legenda3R�ne
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-02-26
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31
10:00-11:30Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32
13:30-15:00Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2024-02-27
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszA326
10:00-11:30Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszA326
11:45-13:15Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31
13:30-15:00Sd (sem) dr Grzegorz KoniecznyA31Sd (sem) dr Grzegorz KoniecznyA31
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-02-28
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-02-29
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01
10:00-11:30Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA36Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA36
13:30-15:00Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31
15:15-16:45Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA16Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA16
17:00-18:30Sd (sem) dr Grzegorz KoniecznyC14Sd (sem) dr Grzegorz KoniecznyC14
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-03-04
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31
13:30-15:00Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2024-03-05
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31
10:00-11:30Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31
11:45-13:15Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA31
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-03-06
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31
11:45-13:15Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6- --
13:30-15:00Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-03-07
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA324
10:00-11:30Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA324
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA32Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA32
13:30-15:00Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA142Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA142
17:00-18:30Sd (sem) Legenda2R�neSd (sem) Legenda2R�ne
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-03-13
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA145Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA145
11:45-13:15- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA6
13:30-15:00- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA6
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-03-14
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA324Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6
10:00-11:30Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA324Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31
13:30-15:00Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31Wm (wyk) dr Grzegorz KoniecznyA31
17:00-18:30Sd (sem) Legenda4R�neSd (sem) Legenda4R�ne
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-03-18
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45- --Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA326
10:00-11:30- --Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA326
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32
13:30-15:00Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA32
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2024-03-19
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA145Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA145
10:00-11:30Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA145Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA145
11:45-13:15Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-03-20
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA16Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA16
10:00-11:30Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA13Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA13
11:45-13:15Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA6- --
13:30-15:00Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA6- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-03-21
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA324
10:00-11:30- --Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA324
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31
13:30-15:00Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45Sd (sem) Legenda5R�neSd (sem) Legenda5R�ne
17:00-18:30- --Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-03-27
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA6- --
11:45-13:15Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA6- --
13:30-15:00Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA6- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2024-04-02
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA12Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA12
10:00-11:30Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA12Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA12
11:45-13:15- --Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6
13:30-15:00Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-04-03
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA32
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-04-04
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01
10:00-11:30Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31
13:30-15:00Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45Sd (sem) Legenda6R�neSd (sem) Legenda6R�ne
17:00-18:30- --Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-04-08
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA326Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA146
10:00-11:30Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA326Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA146
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA32
13:30-15:00Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA32Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA32
15:15-16:45Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA32Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA32
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2024-04-09
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaDS ul.Mickiewicza10
10:00-11:30- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaDS ul.Mickiewicza10
11:45-13:15- --Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA146
13:30-15:00- --Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA146
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-04-10
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA145Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA145
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA145Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA145
13:30-15:00Sd (sem) dr Łukasz RogowskiA318Sd (sem) dr Łukasz RogowskiA318
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-04-11
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
10:00-11:30Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA141
13:30-15:00Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45Sd (sem) Legenda7R�neSd (sem) Legenda7R�ne
17:00-18:30Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-04-15
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA326Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaA6
10:00-11:30Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA326Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaA6
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA31
13:30-15:00Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-04-17
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31
11:45-13:15Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaDS ul.Mickiewicza10- --
13:30-15:00Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaDS ul.Mickiewicza10- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-04-18
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
10:00-11:30Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31
13:30-15:00Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6- --
17:00-18:30Sd (sem) Legenda8R�neSd (sem) Legenda8R�ne
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-04-22
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_02Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324
10:00-11:30Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_02Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324
11:45-13:15- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaA6
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-04-24
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA145Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA145
11:45-13:15Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA145Pfwdur (wyk) dr Barbara CieślikA145
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA141Tp (wyk) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA141
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-04-25
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaCaritas_Leg_01Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_05
10:00-11:30Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaCaritas_Leg_01Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_05
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA32Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA32
13:30-15:00Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45Sd (sem) Legenda9R�neSd (sem) Legenda9R�ne
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-04-29
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324- --
10:00-11:30Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324- --
11:45-13:15Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01- --
13:30-15:00Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-05-06
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaP.ul.Klonowa_01Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324
10:00-11:30Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaP.ul.Klonowa_01Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324
11:45-13:15Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaP.ul.Klonowa_01
13:30-15:00Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaP.ul.Klonowa_01
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-05-09
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01- --
10:00-11:30Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01- --
11:45-13:15Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31Aafisozn (wyk) dr Renata Myrna-BekasA31
13:30-15:00Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
15:15-16:45Sd (sem) dr Łukasz RogowskiA145Sd (sem) dr Łukasz RogowskiA145
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-05-13
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45- --Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324
10:00-11:30- --Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324
11:45-13:15- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01
13:30-15:00- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2024-05-14
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaP.ul.Klonowa_01
10:00-11:30Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaP.ul.Klonowa_01
11:45-13:15Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA31
13:30-15:00- --Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Środa 2024-05-15
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32Msf-mrprnn (wyk) dr Monika WierzbickaA32
10:00-11:30Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaA33Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01
11:45-13:15Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaA33Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-05-16
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaA146
10:00-11:30Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaA146
11:45-13:15Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
13:30-15:00Sd (sem) Legenda10R�neSd (sem) Legenda10R�ne
15:15-16:45Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-05-20
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324- --
10:00-11:30Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324- --
11:45-13:15Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01- --
13:30-15:00Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2024-05-23
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaP.ul.Klonowa_01Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
10:00-11:30Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaP.ul.Klonowa_01Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
11:45-13:15Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33Aafisozn (ćw) dr Renata Myrna-BekasA33
13:30-15:00Sd (sem) Legenda11R�neSd (sem) Legenda11R�ne
15:15-16:45- --Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6
17:00-18:30- --Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA6
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-05-27
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaCaritas_Leg_01
10:00-11:30Tp (ćw) mgr Anna Czapulak-JabłońskaA324Pfwwr (zp) mgr Monika KamienieckaCaritas_Leg_01
11:45-13:15Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31Pfwcw (wyk) dr Barbara CieślikA31
13:30-15:00Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2024-05-28
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01
10:00-11:30- --Pfwdur (zp) mgr Arkadiusz GdulaSzpital_Leg_01
11:45-13:15Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA13Pfwwr (wyk) mgr Łukasz WójcikA13
13:30-15:00Sd (sem) Legenda12R�neSd (sem) Legenda12R�ne
15:15-16:45Wm (ćw) dr Grzegorz KoniecznyA146- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziałek 2024-06-10
s4JMF1s4JMF2
08:15-09:45- --Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01
10:00-11:30- --Pfwcw (zp) mgr Katarzyna KardaszCaritas_Leg_01
11:45-13:15- --Msf-mrprnn (ćw) mgr Arkadiusz GdulaA6
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --

SkrotNazwa
TpTerapia przeciwobrzękowa
PfwdurPlanowanie fizjoterapii w dysfunkcjach układu ruchu
Msf-mrprnnMetody specjalne fizjoterapii - metody reedukacji posturalnej, reedukacji nerwowo-mięśniowej, neuro
PfwcwPlanowanie fizjoterapii w chorobach wewnętrznych
WmWyroby medyczne
SdSeminarium dyplomowe
PfwwrPlanowanie fizjoterapii w wieku rozwojowym
AafisoznAdaptowana aktywność fizyczna i sport osób z niepełnosprawnościami

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, że zajęcią trwają w tym bloku 45 minut i zaplanowane są odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego połowie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Grzegorz KoniecznyA31
Sddr Łukasz RogowskiA318
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Łukasz RogowskiA145
Sddr Grzegorz KoniecznyA31
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Łukasz RogowskiA142
Sddr Grzegorz KoniecznyA31
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Łukasz RogowskiA12
Sddr Grzegorz KoniecznyA31
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Łukasz RogowskiA141
Sddr Grzegorz KoniecznyA32
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Grzegorz KoniecznyA15
Sddr Łukasz RogowskiA6
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Łukasz RogowskiA218
Sddr Grzegorz KoniecznyA31
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Łukasz RogowskiA15
Sddr Grzegorz KoniecznyA31
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Grzegorz KoniecznyA145
Sddr Łukasz RogowskiA31
Legenda10
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Grzegorz KoniecznyA142
Sddr Łukasz RogowskiA145
Legenda11
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Łukasz RogowskiA145
Sddr Grzegorz KoniecznyA318
Legenda12
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Łukasz RogowskiA13
Sddr Grzegorz KoniecznyA32